Dnes jsme jeli na Paramo s jasným cílem vyhrát a odvézt si všechny body.
Od první minuty jsme se potýkali s velmi defenzivní a zdržovací taktikou soupeře, na kterou jsme nemohli najít recept. V první půli se nám nějaké šance podařilo vytvořit, ale chybělo lepší finální řešení. Ve druhé půli jsme z ojedinělého brejku inkasovali a následně zaparkovaný autobus Parama na jejich vápně se nám dlouho nepodařilo ničím překvapit, až jsme vyrovnali zaslouženě z penalty.
Chvíli jsem si připadal jako na hokeji, kdy hrál Třinec svůj "atraktivní" hokej a i při každém přerušení Paramo střídalo.
To ovšem nemění nic na tom, že jsme si s tímto stylem měli poradit daleko lépe a slibné akce dotáhnout až do konce.
Nyní se už musíme soustředit na další zápas, který nás čeká na horké půdě Bohdanče, kde budeme chtít bodovat.
