Dnešní utkání v Hlinsku jsme zvládli výsledkově dobře a od úvodu jsme se snažili držet naši hru.
Zápas byl místy vyhrocený a padlo v něm větší množství žlutých karet, než bývá v této kategorii obvyklé. Přesto se kluci soustředili hlavně na fotbal a během první čtvrthodiny si vytvořili tříbrankový náskok. Oproti předchozím zápasům nás tentokrát podrželo i zakončení a podařilo se proměnit více šancí. Do poločasu padla ještě jedna branka na obou stranách, a tak se šlo do kabin za stavu 1:4.
Ve druhém poločase domácí ukázali, že utkání nechtějí vzdát, a dvakrát dokázali zareagovat na naše góly. Náš tým ale pracoval až do konce a v závěru utkání přidal další branky, které rozhodly o konečném výsledku 3:9.
Pro nás je důležité, že tým po celý zápas pracoval jako celek a zvládl utkání i přes jeho vyhrocenější průběh. Teď bude potřeba dobře se připravit na další zápas a pokračovat v poctivé práci.Velká pochvala celému týmu.
díky patří i skvělým fanouškům za podporu.
