Dnes jsme odehráli zápas dvou rozdílných poločasů, kdy jsme v prvním udělali v defenzivě několik chyb a soupeř dvě gólově potrestal, na druhou stranu jsme v ofenzivě nevyužili velmi slibné příležitosti, které volali po gólu.
O přestávce se v kabině prohnala bouřka, která vyčistila vzduch a kluci vlítli do druhého poločasu tak, jak to mělo vypadat od první minuty. Převzali jsme otěže zápasu, zaslouženě vyrovnali a následně jsme šli i do vedení. Bohužel se nám nepodařila vstřelit další branka, která by pravděpodobně rozhodla o vítězi dnešního utkání, i když šance na to byly. Posledních 20 minut bych raději nechal bez komentáře - kdo byl přítomen, tak si obrázek udělá sám.
Příští týden chceme potvrdit výkon z druhého poločasu a na domácí půdě porazit Letohrad, i když nás nic jednoduchého nečeká.
