Dnešní utkání jsme chtěli vyhrát a potvrdit současné postavení v tabulce. V první půli jsme předvedli zodpovědný výkon, ale díky nevyužitým šancím jsme šli do šaten jen za stavu 2:0.
O přestávce jsme apelovali na hráče, že ještě není rozhodnuto a je potřeba hrát jako první poločas. Slova vyšla naprázdno a výkon zůstal v šatně. Brzy došlo k vyrovnání a my pokračovali dále ve festivalu neproměňování vyložených šancí a navíc i ve zhoršeném pohybu.
Nakonec se k nám štěstěna přiklonila, kdy v poslední minutě díky tečované střele míč zapadl do sítě a vyhráli tak zaslouženě 3:2, byť výsledek mohl být dle šancí klidně 10:3.
Doufám, že si v posledním utkání odpustíme tento herní výpadek a zároveň jsme si nějaké góly nechali na poslední zápas, kdy zajíždíme na půdu favorita a aspiranta vítěze soutěže SK Pardubičky.
